Pożyczki w domu klienta

Porównywarka pożyczek online

W dzisiejszych czasach wszelkiego rodzaju pożyczki udzielane bez potrzeby wychodzenia z domu to wygodna opcja, na którą decyduje się wielu konsumentów. Czy jednak tego typu zobowiązania finansowe są dobrym rozwiązaniem? Na co trzeba uważać, decydując się na pożyczkę z dostawą do domu? Warto sprawdzić, jakie instytucje udzielają tej formy finansowania oraz jak to wygląda w praktyce.

Ranking pożyczek w domu klienta

Ostatnia aktualizacja: 24 Czerwca 2024
Provident Samoobsługowa „Dla Ciebie”
12 - 48 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 30 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
35 - 44 tygodni
Okres spłaty
500 - 1 500 zł
Maks. pierwsza pożyczka
natychmiast
? wypłata w domu klienta, natychmiast po podpisaniu umowy gotówka/karta przedpłacona
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «
Provident „Prima”
12 - 30 miesięcy
Okres spłaty
1 000 - 20 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
15 minut
Czas wypłaty
» SPRAWDŹ «

Czym się wyróżnia pożyczka z dostawą do domu?

Jedną z fascynujących opcji, którą oferuje wiele firm pożyczkowych, są pożyczki z możliwością bezpośredniej dostawy dokumentów i środków pieniężnych pod drzwi klienta. Chwilówki z dowozem pozwalają szybko otrzymać potrzebne środki, bez konieczności opuszczania swojego miejsca zamieszkania. Należy jednak mieć na uwadze, że nie wszystkie rodzaje pożyczek są równie korzystne, mimo prężnego rozwoju branży finansowej.

Pożyczki dostarczane do domu klienta wiążą się przede wszystkim z oszczędnością czasu i minimalizacją formalności. Dzięki swojemu charakterowi chwilówek, są one dostępne dla wielu osób, nawet w trudnej sytuacji finansowej. Aby zawrzeć umowę, wystarczy mieć stały dostęp do internetu, aktualny dowód osobisty oraz stały adres zamieszkania. Osoby preferujące tradycyjne rozwiązania i bezpośredni kontakt chętnie korzystają z wygodnych pożyczek z dostawą do domu. W celu otrzymania tego rodzaju wsparcia finansowego wystarczy przedstawić swoje dochody, np. na podstawie wyciągu bankowego, a decyzja kredytowa zostanie wydana jeszcze tego samego dnia roboczego.

Kto może skorzystać z pożyczki do domu?

Pożyczki w domu klienta są dostępne przede wszystkim dla osób pełnoletnich, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz przynajmniej minimalną zdolność kredytową. Ciekawą opcją są one dla tych, którzy nie mają własnego konta bankowego lub w wyniku działań komornika zostali pozbawieni takiego konta. Tego typu rozwiązania finansowe pozwalają na otrzymanie środków bezpośrednio w rękę, które można następnie wykorzystać na dowolny cel. Są to więc także pożyczki dedykowane osobom z zadłużeniem, nawet gdy mają problem z komornikiem.

Ekspresowe pożyczki dostarczane do domu klienta – kto je oferuje?

Na rynku działa wiele firm pożyczkowych, które umożliwiają pozyskanie dodatkowych środków z dostawą bezpośrednio do domu klienta. Wśród najpopularniejszych instytucji oferujących ten rodzaj usługi znajdują się:

  1. Provident
  2. Bocian Pożyczki

Są to tylko niektóre z popularnych instytucji pozabankowych udzielających chwilówek z możliwością dostawy do domu. Należy jednak pamiętać, że zobowiązania w tych firmach zazwyczaj opiewają na niewielkie kwoty oraz są objęte krótkim terminem spłaty. To może wiązać się z zwiększonym ryzykiem dla kredytobiorcy. W związku z tym, konieczne jest dokładne przestrzeganie terminu spłaty oraz zapisów widniejących w umowie. Każdy dzień zwłoki będzie skutkować dodatkowymi opłatami.

Pożyczki z dostawą do domu – warunki współpracy

Zanim podejmiesz decyzję o zaciągnięciu nowego zobowiązania z dostawą do domu, warto dokładnie przeanalizować dostępne oferty na rynku. Poniższa tabela przedstawia warunki finansowania oferowane przez kilka firm pożyczkowych w Polsce.

Firma pożyczkowaKwota pożyczkiOkres spłatyWymogi wiekowe
Wongaod 200 do 20 000 złotychdo 48 miesięcyod 18 lat
Providentod 300 do 20 000 złotychdo 104 tygodniod 18 lat
Bocian Pożyczkiod 600 złotych w górę zależne od zdolności kredytowejdo 52 tygodniod 18 lat
Hapi Pożyczkiod 2000 do 15 000 złotychdo 24 miesięcyod 18 lat

Jak ubiegać się o pożyczkę z dostawą do domu?

Proces składania wniosku o pożyczkę z dostawą do domu jest bardzo prosty. Klienci, którzy potrzebują dodatkowych środków pieniężnych dostarczanych do swojego miejsca zamieszkania, mogą skorzystać z jednej z poniższych opcji:

  • Telefonicznie,
  • Osobiście w oddziale konkretnej firmy pożyczkowej,
  • Wypełniając wniosek online.

Wystarczy wejść na stronę wybranej instytucji pożyczkowej, uzupełnić podstawowe dane i przesłać formularz. Po analizie wniosku doradca skontaktuje się z wnioskodawcą. Już na etapie składania wniosku klient może określić potrzebną kwotę oraz preferowany okres spłaty. W dalszych krokach ustalany jest termin dostarczenia gotówki do rąk klienta przez pracownika firmy pożyczkowej.

Pożyczka dostarczona do domu jest wygodną opcją dla osób, które nie mają czasu na osobistą wizytę w placówce danej firmy lub z powodu stanu zdrowia nie są w stanie osobiście odebrać środków. Ta forma pożyczki jest również rozsądną opcją dla osób, które nie posiadają konta bankowego.