pożyczka prywatna

Witam. Szukam osoby, która udzieli mi prywatnej pożyczki w kwocie 70 000 zł.
Chciałabym spłacić moje zadłużenia, w których od lat tonę i mam problemy straszne z tego powodu. Kiedyś wzięłam kredyt na spłatę zaległego czynszu moich rodziców, wtedy pracowałam na umowę o pracę na czas nieokreślony, dlatego pozwoliłam sobie na taki krok bo miałam pewną pracę i wiedziałam, że będę to spłacać i spłacałam, jednak firma w której pracowałam zmieniła właściciela a ten nowy właściciel zmienił cały swój zespół i tak przestałam pracować. Przez dwa lata nie umiałam znaleźć pracy a w tym czasie wpadłam w pętlę chwilówek i innych pożyczek, gdy znalazłam pracę to i tak nie byłam w stanie tego wszystkiego spłacać, część spłaciłam, ale pozostało jeszcze tyle, że po prostu nie ogarnęłam.Znowu zmieniłam pracę ale pracowałam tylko na pół etatu i też nie było możliwości wszystkiego spłacać, odsetki urosły, koszty upomnień itp. Chwilowo nie pracuję bo pracowałam w szkole podstawowej przy pomocy z trudnymi dziećmi, jednak teraz jest okres wakacyjny i dzieci do szkoły nie chodzą a przy tym ja nie mam jak pracować. We wrześniu mam wrócić do tej pracy, ale i tak to będzie praca na pół etatu więc ok. 800 zł wynagrodzenia co miesiąc.
Chciałabym kogoś prosić o taką pożyczkę bym mogła wszystko spłacić z ratą maksymalnie 500 zł. Mieszkam z rodzicami, dzieci nie mam więc taką ratę mogłabym spłacać co miesiąc. Na początek bym spłacała z pozostałej kwoty pożyczki która by mi została udzielona bo zaokrągliłam to do pełnej kwoty ale zadłużenia łącznie mam ok 68 000. Od września spłacałabym z wynagrodzenia. Niestety nie mam żadnego majątku pod zastaw, mogę tylko napisać, że bardzo żałuję tego, że tak mi się życie potoczyło i na pewno nie mam zamiaru nikogo oszukiwać, chciałabym po prostu wyjść na prostą bo od paru lat nie potrafię i chciałabym zacząć normalnie żyć.
Mam nadzieję, że znajdzie się taka osoba, która będzie w stanie mi pomóc udzielając takiej pożyczki. Proszę o rozpatrzenie mojego ogłoszenia, mojej prośby.

Witam,znalazłam pana ogłoszenie w odpowiednim momencie, potrzebuje pożyczyć 2000 zł na pół roku,pracuje jako opiekun medyczny(prywatnie).
Na jaki procent pan udziela pożyczek?

Witam. Jestem zainteresowany pożyczka gotówkowa w kwocie 40 tys zł aby spłacić wszystkie swoje kredyty i płacić jedna ratę. Istnieje możliwość uzyskania tej pożyczki u Pana?

witam znalazłem ogłoszenie pożyczki w internecie chciałem uzyskać więcej informacji pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Poszukuję pożyczki prywatnej w wysokości 5000 zł na umowę cywilno-prawną, weksel bądź procent do (150%) na otwarcie nowej działalności gospodarczej. bez BAZ (BIK)

Jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne to prosiłabym o informację o warunkach na jakich można otrzymać taką pożyczkę oraz jaka jest procedura.

Mam umowę o pracę, ale z powodu złego wpisu w bazie nie mogę wziąć pożyczki w banku( nie mam komornika)potrzebuję pożyczyć 20000 zł, proszę napisać czy jest taka możliwość i na jakich warunkach.

Witam mam pytanie dotyczące pożyczki w wysokości 8000 zł czy jest szansa na taka pożyczkę ?? bardzo proszę o szybką odpowiedz pozdrawiam

Mam pytanie dotyczące pożyczki-kredytu : potrzeba mi około 15000 na spłatę zobowiązań i uzyskanie jednej raty. Czas spłaty od 24 do 36 miesięcy. Czy jest taka możliwość?

POTRZEBOWAŁABYM POŻYCZKI W KWOCIE 5000 Z NISKĄ RATĄ JESTEM SAMOTNĄ MATKĄ DWOJGA SYNÓW WIĘC NIE MOGĘ PŁACIĆ WYSOKIEJ RATY CHCIAŁABYM ZABRAĆ NA KRÓTKIE WAKACJE.JESTEM Z POZNANIA.BARDZO PROSZĘ O KONTAKT

Jestem zainteresowana pozyczka kwoty 7 000 zl a jezeli takiej kwoty bym nie mogla otrzymac to prosze o zaproponowanie jaka minimalna kwote mogla bym otrzymac.

Witam jestem zainteresowana pożyczką. Do jakiej kwoty Pan udziela pożyczek i jakie warunki trzeba spełnić. Jestem z województwa warmińsko-mazurskiego.

Witam serdecznie zależy mi na pożyczce prywatnej od pana. Jestem na wakacjach i nie wpłynęły mi pieniądze jestem we Władysławowie bardzo zależy mi na pieniądzach dzisiaj ja podjad.

Witam na jaki okres można rozłożyć 110 tys i jaka wtedy jest rata miesięczna? Posiadam wpływy na konto ponad rok, między 2500 a 5000 Mc, brak umowy i zaświadczenia, brak komorników, brak nie spłaconych pożyczek, w BIK 486 pkt

Piszę w odpowiedzi na Pana ogłoszenie o udzielenie prywatnej pożyczki. Jestem osobą zatrudniona na pełny etat.Potrzebuję 15tyś pozyczki na 4lata. Bardzo proszę o odpowiedź i więcej informacji.

potrzebuje cos takiego jak najszybciej w cigu dwoch dni zeby oczyscic big bo staram sie o kredyt hipoteczny al sze miec czysty big zasmiecony chwilowkami jak to wyglada dokladnie

Jestem zainteresowany pożyczką, ok. 3 tys zł, proszę napisać jaka metoda weryfikacji, jakie dokumenty, proszę podać stronę www waszą oraz dane firmy, dziękuję.

jestm osoba z wpisami do rejestrow pracujaca na czarno
zainteresowana pozyczka w kwocie 4000 na 10 miesiecy

dziendobry ja w sprawie pozyczki jestem zainteresoawana bardzo jak można się z państwem skontaktować 535080754 pozostawiam swój numer z góry dziekuje i proszę o jak najszybsza odpowiedz

Witam, jestem zainteresowany pożyczką 20 tyś. Jestem osoba pracująca-dochód 3100 netto, umowa o pracę, pieniędzy potrzebuję pilnie na spłątę chwilówek.

Witam jestem zainteresowany pożyczka w kwocie 10,000 bardzo proszę o informację o warunkach udzielenia pożyczki i dokumentach jakie są potrzebne

Witam mam pytanie dotyczące pożyczki w wysokości 8000 zł czy jest szansa na uzyskanie takiej pożyczki u Państwa ? bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedz pozdrawiam

Witam pisze w sprawie pozyczki pracuje od 3 lat prywatnie bez umowy opiekuje sie starsza osoba zsrabiam 1500 na reke mam pytanie jesli chcialabym wziàc 1500 pozyczki czy jest szansa

Witam Panie Rafale bardzo serdecznie , potrzebuję bardzo Pilnie a tak szczerze na dziś pożyczkę w stu procentach prywatną . Potrzebuję 5000 zł . Proszę o pilny kontakt . Jestem z Siemianowic

Witam!Interesuje mnie pozyczka w kwocie 20 tys.zł prowadze dzialalnosc gospodarcza od 4 lat lecz widnieje w bazach(mlodziencze glupoty)czy jest możliwosc pozyskania u państwa takiej pozyczki?Jakie warunki trzeba spełniac?
Pozdrawiam